Navigace

Obsah

USNUL VE VANĚ A VZBUDILY JEJ AŽ PŘIVOLANÉ SLOŽKY IZS

Typ: ostatní
ilustrační fotoV sobotu 3.8.2019 ve 22:42 hodin reagovala hlídka strážníků na výzvu FIREPORT o tom, že v jednom z bytů v ulici Sládkova ve Skutči dochází k úniku vody do stoupačky a uvnitř bytu by se měla nacházet osoba, která by mohla být ohrožena na životě a zdraví.

Na místo se ihned dostavila hlídka MP Skuteč, společně s hlídkou PČR a jednotkou SDH Skuteč. Po příjezdu na místo bylo zjištěno, že místními obyvateli byl uzavřen přívod vody, aby nedošlo k dalším škodám a dále bylo zjištěno, že v bytě by se měl nacházet majitel bytu, který více než 15 minut nereaguje na klepání a zvonění zvonku a neotvírá. 

Na základě zjištěných skutečností na místě byla dána důvodná obava o život a zdraví osoby a proto složky IZS rozhodly o násilném vstupu do bytu. Ještě než se toto podařilo, dveře bytu se náhle otevřely a v nich stál majitel bytu. Po chvíli se vše vysvětlilo - muž tvrdě usnul v napouštějící se vaně a tím došlo k úniku vody do stoupaček a probudil jej až rozruch na chodbě a rány na dveře. Muž byl naštěstí v pořádku a bez zranění. 

 

 

 

 


Vytvořeno: 4. 8. 2019
Poslední aktualizace: 5. 8. 2019 22:22
Autor: Městská Policie