Navigace

Obsah

Neznámá látka v Luži

Typ: ostatní
Strážníci MP Skuteč dne 18. 3. 2017 v 7:15 hod. přijali oznámení občanky Luže s tím, že z dolní části náměstí po schodech do ulice Jeronýmova teče neznámá olejová skvrna. Strážníci se dostavili na místo, pořídili fotodokumentaci a po poradě s vedením města, skvrny posypali sorbentem.

Při bližším ohledání okolí nalezli strážníci další velkou masnou skvrnu na tzv. Plácku v ulici Jeronýmova, vzhledem k tomu, že hrozila kontaminace kanalizace případně potoka a vlastními prostředky již nebyli strážníci schopni látku odstranit, museli na místo přivolat profesionální hasiče. Strážníci budou nyní vytěžovat kamerové systémy, aby odhalili původce ekologického znečištění. Zároveň žádají občany, kteří si podezřelého jednání v noci ze dne 17. na 18.3. všimli, aby informovali strážníky na tel.: 731 557 507.

                                                                                                   - JS-

 


Vytvořeno: 11. 4. 2017
Poslední aktualizace: 12. 5. 2017 23:47
Autor: PhDr. Jiří Stuna